ORDINACE – NÁSTĚNKA

https://ordinace.vizitapp.cz/dashboard

Na nástěnce máte možnost přidat nebo vyhledat pacienta – stačí zadat rodné číslo pacienta, pokud pacienta máte v kartotéce, dojde k otevření karty pacienta, pakliže pacienta nemáte v kartotéce, tak Vám bude nabídnuto přidání pacienta do kartotéky,

Dále na nástěnce vidíte Otevřené návštěvy (3 nejnovější) – návštěvy, které nejsou uzavřené, je možné je nadále upravovat a je potřeba je uzavřít, jakmile budou všechny úkony ve spojení s návštěvou dokončeny. Tlačítkem zobrazit otevřete návštěvu.

Plánované návštěvy (3 nejstarší) – jedná se o nejbližší nadcházející návštěvy pacientů, Tlačítkem zobrazit otevřete plánovanou návštěvu, při otevření návštěvy je automaticky změněno datum návštěvy z plánovaného na současné, aby odpovídalo skutečnosti.

Žádosti o sdílení pacienta (3 nejnovější) – pakliže je ve Vaší ordinaci veden pacient a přidával/a jste jej do systému a tohoto pacienta si chce pod svůj účet s jinými údaji přidat jiná ordinace, přijde Vám žádost o schválení přiřazení pacienta do ordinace, tuto žádost zkontrolujte a případně schvalte.

Telefonická podpora

+420 220 513 131
+420 775 573 999
+420 775 556 965

Emailová podpora

info@vizitapp.cz

info@zdravotniregistr.cz

Důležité odkazy

https://zarizeni.vizitapp.cz

https://ordinace.vizitapp.cz